пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Нова книга, яка допоможе Вам стати успішним!Геращенко О.Л.
Економіка ХХ1: країни, підприємства, людини /Олексій Геращенко. – К.: Довженко БУКС, 2016. – 303 с.
Чому Вам варто прочитати цю книгу?
Ми всі живемо в економічному світі — купуємо, продаємо, оцінюємо, зважуємо ризики, робимо заощадження і просимо в борг, стежимо за курсом валют і лаємо президента, депутатів і банки за наше економічне життя. Професія економіст, здавалося б, монополізувала сакральне знання про те, як дійсно працює економіка. Більшість економічних підручників досить нудні й рясніють складними незрозумілими формулами. Але давайте згадаємо про те, що саме люди, а не економісти, створюють економічний світ, він — результат нашої поведінки, нашого ставлення до грошей, накопичень, кредитів. Про економіку — цікаво і простими словами. Про економіку, якою вона є насправді. Про економіку 21 століття, в якому ми живемо. Книга для всіх. У простих прикладах і зрозумілих історіях. Від українських реалій до проблем глобального світу. "Економіка XXI" — популярна книга для широкого кола читачів від українського автора Олексія Геращенка. 


Олексій Геращенко - економіст, фінансист, підприємець. Визнавався одним із кращих фінансових директорів України в професійних рейтингах. Веде авторські курси фінансів в Києво-Могилянській бізнес-школі. Експерт громадських рухів, які формують програму реформування економіки України. Автор популярних  "Економіка для всіх" українського онлайн-університету Prometheus та художнього роману «Лише секунда».
        Стати економічно ефективним самостійно, досягти результату для підприємства й жити в економічно квітучій країні – хіба  не гідне завдання? Кожен з нас створює світ, в якому ми всі живемо. Економіка не схожа на фізику чи хімію, ті можуть обійтися без людей, адже процеси всередині сонячного ядра не залежать від нашого ставлення до них, а економіка створена людьми; вона – їхня похідна, така ж незвідана, як і сама людина.
     Як стати економічно успішним і жити в світі, де інші люди також досягають успіху? Насамперед - прочитати цю книгу; можливо, ви знайдете тут відповіді на деякі запитання. Але пам’ятайте : поставити найголовніші питання і дати найголовніші відповіді можете тільки Ви.

Немає коментарів:

Дописати коментар